НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Журналістка Юлія Савчук

Юлія САВЧУК з Надрічного раніше працювала журналісткою в тернопільських ЗМІ: виданні “20 хвилин”, агенції “Finemedia”, телеканалі “Тернопіль 1”. 

З літа 2023 року вона є авторкою українського інформаційного порталу у Великій Британії “Network UA”. 

А тепер щира розповідь та атмосферні світлини самої пані Юлії (незвична практика, коли сама журналістка пише не про довколишні події, а сама про себе!) про видання, професійний розвиток та Велику Британію:

“Network UA – це український інформаційний портал. 
Коли я приїхала в Лондон, то завдяки цьому сайту могла бути в курсі основних подій, які тут проходять для українців. Цей інформаційний ресурс створений, аби допомагати нашим співвітчизникам тут, у Великобританії. Адже окрім новинного блоку, тут також є оголошення щодо роботи, анонси заходів з її пошуку чи творчих вечорів, які популяризують українську культуру. 
І от цього літа я вирішила надіслати редакторам цього порталу своє резюме. Адже для мене дуже важливо не втратити навички в журналістиці поки я закордоном. Тож мене запросили на співбесіду. Після спілкування з редактором я отримала шанс дописувати для цього сайту. Тепер я поєдную основну роботу із роботою на Network UA. Кілька разів у місяць виходять мої авторські матеріали. Також паралельно я виконую роль редактора, тобто редагую статті інших журналістів. 
Я дійсно рада, що маю таку можливість – бути причетною до чогось важливого і потрібного для українців в Англії. Тож маю надію, що мої тексти цікаві читачам. 
Загалом, думаю, моя любов до текстів і написання зʼявилася ще в дитинстві. Завдяки батькам, які виписували мені популярні тоді «Малятко» і «Казковий вечір» я швидко навчилася читати та розвивала уяву. Згодом, мої намагання писати та нахил до гуманітарних дисциплін відзначила в школі вчителька української мови, Лещук Оксана Петрівна. І, звісно, мої мрії про журналістику завжди підтримував дорогий моєму серцю наставник, покійний Василь Дмитрович Савчук. Завдяки різноманітному досвіду, який я набула працюючи у Тернополі на різноманітних інформаційних майданчиках (газета «Ріа Плюс», сайт «20 хвилин», інформаційний відділ Тернопільської ОДА, компанія «Finemedia», телеканали «Тернопіль1» та «ІНТБ») я змогла стати досить хорошим фахівцем (так кажуть). 
Але я впевнена, якби на моєму шляху не було усіх вищезгаданих чудових людей та колег, я б зараз не робила те, що люблю”.

Рекомендуємо стежити за її facebook-сторінкою: https://www.facebook.com/juliasavchuk13

А всі закордонні дописи журналістки Юлії Савчук Ви можете прочитати за цим посиланням:

https://networkua.com/?post_types=&s=Юлія+Савчук 

 *** 

 Юлія Савчук. Перша стаття 

 Юлія Савчук. Перший рік в RIA

 Юлія Савчук: медіа

Юлія Савчук: Працювати 24/7