НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Перший досвід

Сьогодні, 10 жовтня, в Бережанах пройшов районний відбірковий етап змагань “Шкіряний м’яч” у наймолодшій віковій категорії.
Команда Надрічнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів провели два поєдинки. Спершу виграла в однолітків із Жукова (2:0), а потім пограла Бережанській гімназії імені Богдана Лепкого (0:7). Автором обох голів став Ігор РИБІЙ.
У наших хлопчаків всі головні звершення ще попереду!

 *** 

 Визначились переможці «Шкіряного м’яча» на Бережанщині 

У Бережанському районі завершились змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Відбувались вони в чотирьох вікових групах. Проходив турнір під егідою відділу освіти райдержадміністрації і Бережанського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Традиційно змагання проводили окремо серед міських та сільських навчальних закладів, переможці яких зустрічалися між собою у фінальному матчі за визначення кращої команди району в своїй віковій групі.

Про хід ігор розповідає директор Бережанського РЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Савочка: «У наймолодшій віковій групі (2003 р.н.) переможця групи виявляли команди Бережанської гімназії імені Богдана Лепкого та Надрічнянської ЗОШ І-ІІ ст. Повна перевага міських школярів на футбольному полі матеріалізувалась у сім сухих забитих м’ячів.

На фото: наймолодші фіналісти змагань. 

Оскільки у молодшій віковій групі (2002 р.н.) сільські команди не були заявлені, то у фінальному матчі зустрілись дві бережанські команди – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і ЗОШ І-ІІІ ст. №2. «Зустріч пройшла за певної переваги юних футболістів Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і як результат – перемога з рахунком 4:1.

У середній віковій групі (2001 р.н.) у фіналі змагались команди Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і Куропатницького НВК «ДНЗ І-ІІІ ст. – ЗНЗ». При рівній грі юних талантів все вирішили власні помилки. Такими подарунками краще скористались куропатницькі футболісти, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

Основний час головного поєдинку у старшій віковій групі (2000 р.н.) між командами Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Лапшинської ЗОШ І-ІІ ст. закінчився з рахунком 0:0. У серії післяматчевих пенальті влучнішими були сільські футболісти 5:4».

Команди нагороджені грамотами та футбольними м’ячами, наданими головою районної федерації футболу Н.Колодкою, гравці – грамотами.

 https://www.oblsport.te.ua/