НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

На садочок у селі чекали роками…

Нещодавно урочисто відкрили дитячий садочок «Малятко» у селі Надрічне Бережанського району. Подія стала особливо урочистою ще й через те, що на дитячий заклад батьки дошкільнят чекали дуже давно.

16 малят разом із батьками, дідусями, бабусями, владою села та району, завідуючою дитсадочком Галиною Мищишин, священиком греко-католицької громади Зеновієм Бідулою урочисто з молитвою ввійшли у нове просторе приміщення.

– Наш голова Михайло Ковальчук зробив усе можливе, щоб у селі функціонував сучасний дитсадок, – каже секретар Надрічнянської сільської ради Марія Баран. До цієї доброї справи вдалося залучити 160 тисяч гривень з районного бюджету та понад 45 тисяч спонсорських коштів. Найбільше допомогло керівництво ТОВ «Крона», надавши 42 тисячі гривень на меблі, інвентар, облаштування дитячого майданчика.

Відтак садочок «Малятко» розмістився у частині приміщення закладу культури «Народний дім».

Загалом у Надрічному не спостерігається погіршення демографічної ситуації. Тут у понад 200 дворах проживають 750 мешканців, дітей віком до 15 років налічується 123. Показник народжуваності стабільний. Тому у селі знають – працівникам садочку та школи роботи не бракуватиме.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

На знімках: вихователь Ольга Рибій, помічник вихователя Леся Мищишин з юними вихованцями упорядкований дитячий майданчик дитсадка «Малятко» у Надрічному. 

Фото авторки. 

Газета “Свобода”. — 2013. — № 78 – 27 вересня.  — С. 2. 

 http://www.svoboda.te.ua/