НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Робоча поїздка голови РДА

Голова райдержадміністрації Я.Тринька здійснив робочу поїздку в с.Надрічне, де ознайомився з функціонуванням нещодавно відкритого дошкільного закладу «Малятко».

Ярослав Михайлович оглянув ігрову та спальню кімнати, побував на занятті, яке проводила з вихованцями вихователь О. Рибій.

Урочисте відкриття дитячого садочка «Малятко» у реконструйованому приміщенні адмінбудинку сільської ради відбулося 18 серпня 2013 року до 22 – річниці незалежності України. На ремонтні роботи з районного бюджету були виділені кошти в сумі 160 тисяч гривень. Також залучено спонсорські кошти, які використано на укомплектування меблями спальні, ігрової кімнати, обладнання дитячого майданчика.

При спілкуванні з завідуючою дошкільним навчальним закладом Г.Мищишин, голова РДА сказав: «Дитячий садочок «Малятко» є результатом реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, які передбачають забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. Тут створені всі належні умови для навчання дошкільнят та їх повноцінній підготовці до навчання у школі». На завершення зустрічі Я.Тринька дав ряд рекомендацій керівнику закладу щодо температурного режиму, утримання приміщення та дитячого майданчика.

 http://www.oda.te.gov.ua/berezhanska/