НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Свята Місія. Початок

Є події, які потрібно не просто бачити чи чути, але й духовно проживати і доторкатись до енергетичного потоку єднання…

В неділю, 4 листопада, о 16:00 в Надрічному розпочалась знаменна подія – Свята Місія.

Зустріч парафіян місцевого та духовенства Тернопільсько-Зборівської архієпархії відбулась в центрі села біля статуї Матері Божої. Діти Надрічного урочисто привітали високо преосвященного архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія Семенюка, який прибув поблагословити початок Святої місії, отців-редемптористів Михайла Шевчишина та Романа Жиравецького, які власне й проводитимуть семиденну місію, та інших членів делегації. Дівчатка вручили короваї владиці Василію та отцю Михайлу, які виступили з напутніми словами. Від імені громади Надрічного до духівництва звернувся сільський голова Михайло Ковальчук.

Весь шлях із центра села до Храму святого Йосафата дітки встелювали пелюстками квітів.

На порозі Храму святого Йосафата наш парох Зиновій Бідула привітав місіонерів та передав їм символічний ключ від сільської святині.

Місія розпочалася архиєрейським Молебнем до Божої Матері. Після завершення відправи митрополит Василій та отець-митрат Михайло поблагословили початок Святої Місії та закликали жителів Надрічного долучитись до цієї великої події. За словами отця-митрата Михайла Шевчишина такі Святі Місії відбуваються раз на 50-70 років.

Свята Місія триватиме з 4 по 11 листопада. Щодня о 10:00 розпочинатимуться Богослужіння, а о 18:00 – тематична місіонерська наука. В четвер до Святої Місії в Надрічному повинні долучитись й семінаристи. В четвер також в наш Храм повинні доставити мощі блаженного священномученика Миколая Чарнецького.

А перший вечір Святої Місії завершився спільним виконанням релігійних та патріотичних пісень під стінами Храму святого Йосафата. Співали всі, навіть ті, хто ніколи не співав. Це були чудові миттєвості великої духовної єдності.

До речі, попередня Свята Місія відбулася з 28 жовтня по 4 листопада в селі Нові Петликівці Бучацького району Тернопільської області.