Надрічнянська гімназія:
💞💖День святого Валентина – це день подарунків, щастя, позитивних емоцій💞💖
💞 Сьогодні наші учні створювали радісний настрій один одному, дарували валентинки, писали на них побажання, та провели цікаве змагання між командами хлопців та дівчат💖✨
💞🥰Нехай позитивні емоції та гарний настрій наповнюють кожен день ✨
💞 Сьогодні наші учні створювали радісний настрій один одному, дарували валентинки, писали на них побажання, та провели цікаве змагання між командами хлопців та дівчат💖✨
💞🥰Нехай позитивні емоції та гарний настрій наповнюють кожен день ✨
Схожі публікації
Останній дзвоник (2026)
День піжами у Надрічнянській гімназії
Подорож у тропіки