Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради:
Відповідно до наказу Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради “Про підсумки проведення I етапу флешмобфесту „Сурми звитягиˮ під гаслом „ Дякуємо ЗСУ за кожен новий день” дипломами Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради нагороджено роботи закладів загальної середньої освіти:
дипломом І ступеня – Бережанський ліцей імені Віталія Скакуна;
дипломом IІ ступеня – Бережанський ліцей №1;
дипломом ІII ступеня – Урманську гімназію;
дипломами лауреатів – Надрічнянську гімназію та Куропатницький ліцей.
Дякуємо за участь у конкурсі!
https://www.facebook.com/Відділ освіти
***
Композиція “Крик душі…Зупиніть війну!”, за яку учні гімназії отримали диплом
Схожі публікації
Останній дзвоник (2026)
День піжами у Надрічнянській гімназії
Подорож у тропіки