НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Незвичайний урок пожежної безпеки

Безпечний освітній простір Бережанської ТГ /13 жовтня 2023 року/: 

🔺 Сьогодні школярики 👦 🧒 👧 Надрічнянської гімназії Бережанської міської ради брали участь у незвичайному уроці з пожежної безпеки🔥, який для них проводили рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління спільно з фахівцями 🚨🔥Тернопільське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, за сприяння спеціаліста з БОС громади.
🔺 Під час зустрічі школярі ознайомилися з 🚒 🧯 рятувальним обладнанням та технікою, попрацювали із пожежним стволом, повторили правила поведінки та алгоритм дій під час виникнення пожежі.
🔺 До речі, 🏫 Надрічнянська гімназія доєдналася до Всеукраїнського проєкту «Спеціаліст з безпеки освітнього середовища» із цього навчального року.
‼ Тож спільними зусиллями будемо працювати над створенням безпечного простору для дітей у закладі освіти!
ГО «Безпечний освітній простір»
#Тернопільське_районне_управління_ГУ_ДСНС_України_у_Тернопільській_області

2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області /13 жовтня 2023 року/: 

🚨Сьогодні у 🏫Надрічнянська гімназія Бережанської міської ради 👩‍🚒 👩‍🚒👩‍🚒 рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління спільно з фахівцями Тернопільське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області провели навчання з пожежної безпеки 🔥. Під час зустрічі 👨‍👧‍👦 школярі мали змогу ознайомитися з 🚒🧯пожежно-рятувальним обладнанням та технікою, попрацювати із пожежним стволом. Такі заходи допомагають забезпечити безпеку учнів та попередити можливі пожежі у школі.

Надрічнянська гімназія/16 жовтня 2023 року/: 

13 жовтня до Надрічнянської гімназії завітали Працівники 7 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області, та провідні інспектори ВЗНС Тернопільського РУ ГУ ДСНС.
З дітьми проведено : « Урок безпеки» , та пожежно-тактичні навчання. Учням було цікаво більше довідатися про правила безпеки в побуті, як уберегтися від небезпек. Як діяти, якщо пожежа виникла вдома, в школі чи просто помітили вогонь на вулиці. Діти вийшли на подвір’я і з цікавістю слухали розповідь вогнеборців про їхню роботу та улаштування автомобіля, мали змогу посидіти в авто та роздивитися ,що в ньому в середині. Учні ознайомилися з різними видами вогнегасників та отримали змогу відчути себе юними пожежниками, загасивши невелику пожежу.
Пожежники продемонстрували технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке необхідне для подолання надзвичайних ситуації.
Наостанок рятувальники продемонстрували ліквідацію умовної пожежі за допомогою подачі води від пожежного автомобіля. Аби закріпити усю інформацію, яку учні отримувала протягом усієї акції, рятувальники нагадали правила безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
Ця зустріч з пожежниками подарувала не лише незабутні враження, а й важливі знання, які знадобляться дітям для безпечного життя .
Щиро вдячні працівникам державної служби з надзвичайних ситуацій за корисний та змістовний урок!

 https://www.facebook.com/ 

 https://www.facebook.com/ 

 https://www.facebook.com/nadrichneschool/