НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Футзальна статистика [Частина 2]

Відкритий Чемпіонат Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років 

АРБІТРИ (матчів, що відбулися):

АрбітриМЖКЧК
БУНЯК Василь – ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ  Степан596305
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ  Степан – КОЛОДНІЦЬКИЙ Роман6911
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Степан – СЕМЕГЕН Святослав3530
БУНЯК Василь – КОЛОДНІЦЬКИЙ Роман2100

М – матчі, ЖК – жовті картки; ЧК – червоні картки; 6М – шестиметрові удари

ДУБЛІ (два голи в матчі):

ГравецьХвилиниМатч
ЛУЦІВ Дмитро2Торнадо – Надрічне* – 1:6
МАРАКІН Святослав2Лапшин* – Торнадо – 6:5
ТУЛІГЛОВИЧ Федір2Конюхи* – Золота Липа – 4:0
ІВАНЧИШИН Олег3Юність – Божиків-Хатки* – 2:4
БАРТКІВ Богдан3Вільховець – Божиків-Хатки* – 2:10
ЗАПОТІЧНИЙ Володимир3Золота Липа – ЛФК* – 0:5
ЗДИРКО Вадим3Юність* – Торнадо – 9:1
КАДУБЕЦЬ Назарій3ЛФК – Надрічне* – 3:2
ЛЕСІВ Андрій3Надрічне – Юність* – 3:6
СИВУН Владислав3Золота Липа* – Вільховець – 5:5
ПЕЛЕХ Денис4Лапшин* – Золота Липа – 6:1
ГОЛОДИШИН Дмитро5Конюхи – Юність* – 2:5
КАДУБЕЦЬ Назарій5Конюхи – Надрічне* – 1:5
КАДУБЕЦЬ Назарій5Торнадо – Надрічне* – 1:6
ЦЮПЕРА Андрій5Вільховець* – Лапшин – 5:4
ГОРОДЕЦЬКИЙ Василь6Конюхи* – Вільховець – 4:3
КОЗАК Антон6Золота Липа – Лапшин* – 1:8
ЛАСИЙ Андрій6Вільховець – Божиків-Хатки* – 2:10
ЛЕСЬКІВ Ігор6Надрічне* – Лапшин – 6:3
СОЛТИС Віталій7Лапшин* – Вільховець – 4:2
БОРТНИК Назар8Торнадо* – Лапшин – 3:7
ГОЛОДИШИН Дмитро8Юність* – Золота Липа – 3:1
НЕДІЛЬСЬКИЙ Олег8Золота Липа* – Конюхи – 2:3
ГЕРАСИМІВ Владислав9Торнадо* – Юність – 2:8
КОВАЛЬЧУК Василь9Торнадо – Золота Липа* – 0:3
ВЕЛИЧКО Олександр10Конюхи – Торнадо* – 4:4
КОЗАК Антон10Лапшин* – Конюхи – 6:3
САВЧУК Михайло10Надрічне* – Золота Липа – 3:1
ХАРИШИН Ігор10Конюхи – Вільховець* – 4:3
ПЕЛЕХ Денис11Золота Липа – Лапшин* – 1:8
ТУЛІГЛОВИЧ Федір11Лапшин – Конюхи* – 6:3
УХМАН Тарас11Вільховець – Конюхи* – 3:6
ХАРИШИН Ігор11Вільховець* – Надрічне – 5:3
ПЕЛЕХ Денис12Лапшин* – Божиків-Хатки – 4:2
САВЧУК Михайло12Конюхи – Надрічне* – 1:5
ХАРИШИН Ігор12Золота Липа – Вільховець* – 5:5
ЦЮПЕРА Андрій12Вільховець* – Божиків-Хатки – 2:10
ІВАНЧИШИН Олег13Золота Липа – Божиків-Хатки* – 0:8
ПОПІЛЬ Роман13Золота Липа* – Вільховець – 5:5
ХАРИШИН Ігор13Божиків-Хатки – Вільховець* – 4:2
ЯСІНСЬКИЙ Назар13Золота Липа – Божиків-Хатки* – 0:8
КАДУБЕЦЬ Назарій14Надрічне* – Конюхи – 5:1
ТУЛІГЛОВИЧ Федір14Конюхи* – Вільховець – 4:3
ЦЕПЛІЦЬКИЙ Юрій14Лапшин – Торнадо* – 6:5
КОЛОДНІЦЬКИЙ Роман15ЛФК* – Конюхи – 3:2
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр15Вільховець – Юність* – 4:2
ЗДИРКО Вадим16Юність* – Надрічне – 4:2
ЛЕГЕТА Михайло16Вільховець – Божиків-Хатки* – 2:10
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр16Конюхи – Юність* – 2:5
ГОРОДЕЦЬКИЙ Василь17Конюхи* – Торнадо – 4:4
ЗАПОТІЧНИЙ Володимир17Торнадо – ЛФК* – 3:4
ЗАПОТІЧНИЙ Володимир17Вільховець – ЛФК* – 1:6
ЗАПОТІЧНИЙ Володимир17ЛФК* – Торнадо – 2:3
УХМАН Тарас17ЛФК – Конюхи* – 3:2
БОРТНИК Назар19Торнадо* – Божиків-Хатки – 3:4
МАРАКІН Святослав19Золота Липа – Лапшин* – 1:8
БОРТНИК Назар20Торнадо* – Вільховець – 3:3
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр20Надрічне – Юність* – 3:6
КАДУБЕЦЬ Назарій22Вільховець – Надрічне* – 5:3
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр22Лапшин – Юність* – 1:4
ЛУЦІВ Дмитро23Надрічне* – Юність – 3:6
ХАРИШИН Ігор23Вільховець* – Лапшин – 5:4
ГОЦУЛ Назар24Золота Липа – Вільховець* – 5:5
ЛАСИЙ Андрій24Золота Липа – Божиків-Хатки* – 0:8
ЯСІНСЬКИЙ Назар24Надрічне – Божиків-Хатки* – 2:2
ІВАНЧИШИН Олег25Божиків-Хатки* – Вільховець – 4:2
ЗДИРКО Вадим25Золота Липа – Юність* – 1:5
МАРАКІН Святослав25Лапшин* – Божиків-Хатки – 4:2
МАТВІЇШИН Юрій25Лапшин* – Золота Липа – 6:1
ЛУЦІВ Дмитро27Надрічне* – Конюхи – 5:1
ВОЗЬНИЙ Андрій29Юність – Конюхи* – 1:2

ХЕТ-ТРИКИ (три голи в матчі):

ГравецьХвилиниМатч
МЕДИНСЬКИЙ Ігор4Вільховець* – Конюхи – 3:6
ІВАНЧИШИН Олег5Божиків-Хатки* – Конюхи – 3:2
ЛАСИЙ Андрій5Божиків-Хатки* – Лапшин – 7:1
ПЕЛЕХ Денис5ЛФК – Лапшин* – 2:10
ТУЛІГЛОВИЧ Федір5Вільховець – Конюхи* – 3:6
ЛЕГЕТА Михайло9ЛФК – Божиків-Хатки* – 6:6
ЛУЦІВ Дмитро9Надрічне* – Вільховець – 6:2
ЗАПОТІЧНИЙ Володимир11ЛФК* – Божиків-Хатки – 6:6
ГОЛОДИШИН Дмитро13Торнадо – Юність* – 2:8
КОЗАК Антон13ЛФК – Лапшин* – 2:10
НЕДІЛЬСЬКИЙ Олег13Вільховець – Золота Липа* – 1:6
ТУЛІГЛОВИЧ Федір14Золота Липа – Конюхи* – 2:3
ОЛІЙНИК Юрій15Юність* – Торнадо – 9:1
ПЕЛЕХ Денис17Лапшин* – Конюхи – 6:3
ЛУЦІВ Дмитро18Лапшин – Надрічне* – 3:4
САВЧУК Михайло19Надрічне* – Лапшин – 6:3
МАРАКІН Святослав20ЛФК – Лапшин* – 2:10
ЛАСИЙ Андрій22Божиків-Хатки* – Торнадо – 8:4
ЛЕСІВ Андрій26Юність* – Вільховець – 10:2
ПЕЛЕХ Денис28Лапшин* – Торнадо – 6:5
ІВАНЧИШИН Олег29Божиків-Хатки* – ЛФК – 6:2
ПЕЛЕХ Денис32Вільховець – Лапшин* – 5:4
УХМАН Тарас32Конюхи* – Лапшин – 4:3

ПОКЕРИ (чотири голи в матчі):

ГравецьХвилиниМатч
ІВАНЧИШИН Олег11Божиків-Хатки* – Торнадо – 8:4
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр15Юність* – Вільховець – 10:2
ПЕЛЕХ Денис20Торнадо – Лапшин* – 3:7
САВЧУК Михайло20Надрічне* – Торнадо – 5:1
ІВАНЧИШИН Олег28Торнадо – Божиків-Хатки* – 3:4
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр33Торнадо – Юність* – 2:8

ГЕКСА-ТРИКИ (шість голів в матчі): 

ГравецьХвилиниМатч
ЛАСИЙ Андрій24Конюхи – Божиків-Хатки* – 4:8

ВАРІАНТИ РАХУНКІВ:

РахунокВипадкиВідсотки
3:2811,11 %
4:268,33 %
4:356,94 %
5:0*56,94 %
6:345,56 %
6:145,56 %
5:145,56 %
3:134,17 %
10:234,17 %
2:134,17 %
6:222,78 %
2:022,78 %
2:222,78 %
3:322,78 %
8:422,78 %
7:311,39 %
4:411,39 %
5:311,39 %
4:111,39 %
9:111,39 %
5:411,39 %
3:011,39 %
6:611,39 %
7:111,39 %
6:511,39 %
8:211,39 %
8:011,39 %
5:511,39 %
8:111,39 %
4:011,39 %
0:011,39 %
5:211,39 %

*  – тричі зараховано технічні поразки (дві неявки на матч; результат одного матчу анульовано). 

***
Частина 1