НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

«Великдень: Добро, Віра, Перемога»

Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради: 

Майже 60 учнів закладів освіти Бережанської міської територіальної громади вже прийняли участь у спільному мистецько-пізнавальному проєкті Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Центру дитячої та юнацької творчості Відділу освіти, молоді і спорту «Великдень: Добро, Віра, Перемога». Проєкт першочергово спрямований на підтримку та відновлення діток, які потребують допомоги. Сьогодні, 04 квітня 2023 року, його учасниками стали учні закладів освіти міста Бережани, сіл Урмань, Надрічне та Жуків. Вже традиційно діти відвідали цікаві тематичні заходи спеціально підготовані для них працівниками ЦДЮТ та отримали солодкі подарунки від Благодійної організації «Благодійний фонд Івана Чайківського «Покрова» (директорка Вовк Любов) та розмальовки від громадської організації «Усмішка дитини», пр. Михайло Михайлинин, який щоразу люб’язно пригощає дітей солодощами та соками. Дякуємо за сприяння та підтримку Тернопільській районній організації Товариства Червоного Хреста України.
Щиро вдячні за щоденну співпрацю у роботі з дітьми Центру дитячої та юнацької творчості а також за сприяння у вирішенні організаційних питань керівникам закладів загальної середньої освіти.
Сьогодні вдалося зробити для дітей ще одне невелике чудо.
Віримо, що спільними зусиллями ми можемо зробити світ кращим та добрішим!

 https://www.facebook.com/

Надрічнянська гімназія: 

Учні Надрічнянської гімназії прийняли участь у спільному мистецько-пізнавальному проєкті Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Центру дитячої та юнацької творчості Відділу освіти, молоді і спорту «Великдень: Добро, Віра, Перемога».
ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ЦІКАВИЙ ЗАХІД, СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ.«Великдень: Добро, Віра, Перемога»«Великдень: Добро, Віра, Перемога»«Великдень: Добро, Віра, Перемога»«Великдень: Добро, Віра, Перемога»«Великдень: Добро, Віра, Перемога»«Великдень: Добро, Віра, Перемога» 

 https://www.facebook.com/nadrichneschool/