Надрічнянська гімназія:
22 березня до нас завітали представники благодійного фонду “Посмішка.UA”
Для наших учнів та вихованців дошкільного підрозділу був проведений цікавий майстер- клас з малювання кольоровим піском. Діти з радістю створювали чудові та яскраві картини
Всім охочим можна було зробити біотату
З батьками та вчителями працював психолог. Дякуємо за цікаву інформацію та відповіді на питання, які хвилювали
Щиро дякуємо за приємні емоції, веселий настрій, яскраві картини, повітряні кульки та подарунки 


























Схожі публікації
День піжами у Надрічнянській гімназії
Подорож у тропіки
Дошка пошани Віденського університету