НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

День знань (2019) [частина 2]

Надрічнянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”: 

Нас кличе дзвоник до шкільної ниви. 
Прислухайтесь, який у нього спів! 
Сьогодні діти незалежної Вкраїни  
Сядуть за парти. Вже дзвоник продзвенів! 

Відбулося свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий, адже з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували на подвір’ї школи.

Свято пройшло урочисто, було багато побажань школярам від директора НВК Оксани Степанівни Баран та методиста відділу освіти Галини Григорівни Рутковської. Особливі слова вітань прозвучали від отця Зеновія та голови сільської ради Володимира Барана. Вони побажали педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, гарних оцінок учням, взаєморозуміння та натхнення і головне мирного неба над головою. Зауч школи Марія Євгенівна Мотурняк зачитала наказ про зарахування першокласників до складу учнів.

Слово мали найменші і найстарші школярі. Першачки отримали символічні подаруночки від дев’ятикласників. Урочистості з нагоди святкування навчального року закінчились веселим закличним дзвоником на перший урок.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину. Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

 https://www.facebook.com/

 *** 
частина 1