НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Парламентські вибори – 2019. Бережанщина

Центральна виборча комісія оприлюднила результати голосування по всіх 52 виборчих дільницях Бережанщини на позачергових вибори народних  депутатів України 21 липня 2019 року.
“Радикальна партія Олега Ляшка” перемогла на одній виборчі дільниці (Квіткове); “Європейська солідарність” – на трьох (Волощина, Надрічне, Рибники); “Батьківщина” – на п’яти (Біще, Жуків, Баранівка, Нараїв-610034, Поточани). На всіх інших осередках волевиявлення громадян рівних не було “Слузі народу”. 
А серед мажоритарників Володимиру Кісілевичу відали перевагу на чотирьох виборчих дільницях (Надорожнів, Демня, Гутисько Рогачин) – причому в усіх випадках в тандемі партія (“Слуга народу”)-кандидат; Тарасу Юрику (“Європейська солідарність”) – на шести (Бережани – 610005 та 61009, Лісники, Куропатники, Лапшин, Рекшин). А в усіх решти – електоральні симпатії були на стороні самовисуванця Івана Чайківського.
Тобто лише на дев’яти дільницях не перемогли абсолютні тріумфатори дочасної парламентської виборчої кампанії – партія “Слуга народу” (43 дільниці або 82,69 відсотки з усіх електоральних осередків в Бережанському краю) і в десяти кандидат – Іван Чайківський (42 або 80,76 відсотках). 

 https://www.cvk.gov.ua/