12 січня 1993 року голова Бережанської районної Ради народних депутатів Іван ГОЛОВАЦЬКИЙ підписав Розпорядження № 3, яким зобов’язав “Cкликати першу сесію Надрічнянської сільської Ради народних депутатів ХХІ скликання 21 січня 1993 року в приміщенні народного дому села Надрічне о 16 годині”.

Схожі публікації
Дошка пошани Віденського університету
З Днем матері! (2026)
Гаївки у Надрічному (2026)