На свято Зіслання Святого Духа (П’ятдесятниці, Трійці) в центрі Надрічного було освячено оновлену пам’ятку, поставлену на честь Незалежності України – статую матері Божої, яка тепер нагадує капличку.
Отець Зеновій у вітальному слові сказав, що капличка стане справжньою окрасою села та подякував спонсору облаштувальних робіт Володимиру Кадубцю і майстрам, які працювали над проектом.
Далі був подячний молебень до Матері Божої та концерт дівчаток школи.
***







Схожі публікації
Останній дзвоник (2026)
Студенти та викладачі: Бережанський коледж (січень – травень 2026)
День піжами у Надрічнянській гімназії