НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

“Великодні дзвони”

Пісенно-поетичний захід приурочений Світлому Христовому Воскресінню мало не став темним концертом. Таких екстремальних епізодів, як 27 квітня, в чвертьвіковій історії Надрічнянського сільського клубу, мабуть, ще не було. Під час репетицій світло на сцені то загорялось, то згасало. А за чверть години до початку дійства зникло освітлення як сцени, так й глядацького залу. Та на щастя, о 18:59, тобто за хвилину до концерту аматорських колективів проблеми в електрощитовій вдалось тимчасово усунути…

І вже за декілька миттєвостей під звучання великодніх дзвонів з-за куліс сцени диктор (Володимир ВАНЦА) промовив:
“Розливається рікою 
Клич дзвінкий – весни привіт. 
Це ласкавою рукою 
Бог дарує щастя в світ…” 
Невдовзі на сцені з’явилися ведучі святкового вечора (Володимир ВАНЦА і Наталія БОЛЮХ). А далі впродовж півтори години глядачі почули поезії про Страсті й Воскресіння Христові, весну, Україну… та дві дюжини тематичних пісень.
Дівчатка (Людмила БОЛЮХ, Наталія БОЛЮХ, Оксана ВАНЦА, Ірина ДИДИК, Ірина КОВАЛЬЧУК, Ірина ПІДЛУЖНА, Наталія ФЕРЕНЦ, Інна ЯРЕМА) з дитячого ансамблю виконали композиції “Радійте всі”, “Великодні дзвони” та “Коли співають діти”.
З уст жіночого колективу (Леся БАРАН, Марія БАРАН, Мар’яна БОЯНОВИЧ, Зоряна КУЛИНА, Оксана МАЙКО, Марія ОБЕРСЬКА, Марія ЧЕРИНДА) сільського клубу під акомпанемент баяну (що як завжди неповторно звучав у руках Богдана Васильовича БАРАНА) заспівали “Україна”, “Дума про землю”, “Тече річка” й “Зозуля закувала серед ночі”.
Оксана ВАНЦА і Ірина КОВАЛЬЧУК дуетом виконали пісню “Струмочок”.
І, звичайно, найбільше було сольних вокальних виступів. Наталія БОЛЮХ (“Марія”, “Краю рідний – доленько моя”), Надія ФЕРЕНЦ (“Хочу я з Тобою жить”, Олег МИЩИШИН (“Два кольори”, “Тихий Дунай”), Назар ЩВЕЦЬ (“Не та ружа”), Марія ОБЕРСЬКА (“Повертайся в Україну”), Леся БАРАН (“Наша пісня”), Оксана МАЙКО (“Я твоя дністрянка”), Марія БАРАН (“Потічок карпатський”), Марія ЧЕРИНДА (“Наше літо”, “Радуйся земле моя”), Людмила БОЛЮХ (“Моя молитва”) та Зоряна КУЛИНА (“За любов і волю”) почергово дарували свій голос глядачам…
Отож, недільний пісенно-поетичний вечір пройшов з пригодами, але в підсумку дуже вдало.

З нетерпінням чекаємо на черговий, вже третій за ліком, цьогорічний концерт в сільському клубі!