НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Чемпіони! Чемпіони!

Надрічнянська загальноосвітня школа найкраще грає у футбол!
Сьогодні у вирішальному етапі першості Бережанщини наші хлопчики і дівчатка були неперевершеними.
За оригінальним регламентом: команди грали 9х9 два тайми по 10 хвилин.
В першому сьогоднішньому матчі Надрічне зустрілося з Біщем.
Ворота нашої команди захищав Дмитро ГАЛУШКА. Пару центральних захисників склали Володимир ВАНЦА та Руслан СВЯТИЙ. За правий фланг оборони відповідала Любов СОРОКА, а за лівий – Марія Клиш. В центрі поля господарював Андрій Маланчук, а на краях – Володимир МИКОЛИШИН та Михайло (Олегович) БАРАН. На вістрі атак був Назар КАДУБЕЦЬ.
Після двох зіграних таймів жодній з команд не вдалось відзначитись. А в серії післяматчевих пенальті Надрічне виявилось влучнішим: Святий, Маланчук, Миколишин й Кадубець не схибили, а суперники двічі не змогли перехитрити нашого воротаря. Отож, 0:0 і 4:2 в лотереї.
Другим суперником Надрічнянської школи були однолітки з Божикова, які в першому турі розгромили Шибалин (3:0).
На 6 хвилині гри з передачі Андрія Маланчука відзначився Назар Кадубець. А згодом після виконання штрафного ці два футболісти помінялися ролями.
За хвилину до завершення матчу суперники, граючи в меншості (вилучення за дві жовті картки отримав лідер команди Ярослав Зелінський), таки зуміли засмутити нашого голкіпера – 2:1. Правда, цей пропущений м’яч став єдиним за два змагальні дні.
В протистоянні з Шибалином два ефектні удари з-за меж карної зони Назара Кадубця (на 4 і 18 хвилинах) досягли мети.
Впродовж цих поєдинків на поле бережанського стадіону у червоно-чорних футболках також виходили Віта БАРАН, Володимир МИСЬКІВ, Ігор РИБІЙ, Тарас БЕЗРУЧКО та Михайло (Ігорович) БАРАН.

Почергово перегравши впродовж двох ігрових днів Підвисоке (3:0), Біще (0:0 і 4:2 в серії пенальті), Божиків й Шибалин Надрічне закономірно стало чемпіоном Бережанського району серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.
“We are the champions, my friends”! Мабуть, і теперішнє юнацтво знає цю знаменну пісню “Queen”, яка так актуальна у даному випадку.
Вже наприкінці квітня на наших хлопців і дівчат вже чекають міжрайонні двобої.
А зараз: Браво! Бравісімо!!