НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Квіти і Переможці

Сьогодні в Надрічнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшло вже традиційне Свято квітів. Учні 5-9 класів презентували по дві свої композиції. Найбільш здивували присутніх семикласниці, які виконали пісню Dzizio “Каділак”. Переможців не визначали…

Квіти і Переможці

А тим часом в Бережанах за омріяну перемогу запекло боролись шкільні футбольні колективи. І особливо приємно, що районні відбіркові змагання турніру “Шкіряний м’яч” серед восьмикласників виграла команда Надрічного!
Підопічні Василя Григоровича Дидика і Михайла Степановича Ковальчука всі три поєдинки завершили з рахунком 0:0. Проте наші хлопці тричі виграли серії пенальті! Спершу в Рогачинської ЗОШ І-ІІ ступенів, потім в Божиківського НВК “ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ” і нарешті в вирішальному матчі в Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1. Останню краплю в бочку меду вніс Назар Кадубець, реалізувавши переможний пенальті.
Тепер на наших героїв (які напевне серйозно доукомплектуються) чекає новий виклик – у наступному етапі турніру їхніми суперниками будуть найкращі футбольні колективи Козівського, Зборівського і Підгаєцького районів. Удачі вам, МОЛОДЦІ!!!

 *** 

 “Шкіряний м’яч” 

З 1 по 9 жовтня цього року працівниками Відділу освіти райдержадміністрації і Бережанського РЦФЗН «Спорт для всіх» були проведені змагання з футболу “Шкіряний м’яч” по чотирьох вікових групах. Традиційно розіграш проходить окремо серед міських та сільських навчальних закладів, переможці яких зустрічалися між собою за визначення кращої команди району в своїй віковій групі.

Оскільки у наймолодшій віковій групі (2002 р.н. і молодші) сільські команди не були заявлені, тому у фінальному поєдинку зустрічались дві бережанські команди – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Основний час закінчився з рахунком 0:0, а у серії пенальті кращими були школярі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 2:0 на їхню користь.
У молодшій віковій групі (2001 р.н. і молодші) у фіналі зустрілись команда Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 і команда Куропатницького НВК «ДНЗ І-ІІІ ст. – ЗНЗ». Як і в наймолодшій групі основний час матчу закінчився з рахунком 0:0, а серія пенальті принесла перемогу куропатницьким футболістам з рахунком 1:0.
У середній віковій групі (2000 р.н. і молодші) переможця групи виявляли команди Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Лапшинської ЗОШ І-ІІ ст. Напружений фінальний матч приніс перемогу сільській команді з рахунком 3:1.
У старшій віковій групі (1999 р.н. і молодші) основний час фінального матчу між командами Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Надрічнянської ЗОШ І-ІІ ст. закінчився з рахунком 0:0. Знову серія пенальті, де влучнішими були сільські футболісти 3:1.

http://info.berezhany.net/