Галина Болюх-Баран:
Пост- подяка
Нові надходження
Бібліотека-філіал с. Надрічне Бережанської МОТГ
Нова книга – це завжди свято! Це нове знайомство, нові герої, нові імена. Висловлюємо щиру подяку Благодійному Бібліо-фонду (Володимир Демчак) та ГО «Тернопільське земляцтво в м. Києві “Тернопілля”» за невтомну роботу з підтримки українських бібліотек, за турботу про наших читачів та поширення українського слова. Дякуємо за розуміння, щедрість і небайдужість. Здоров’я Вам, натхнення, родинного затишку, миру і благополуччя.

Схожі публікації
Свято Пресвятої Євхаристії (2026)
Останній дзвоник (2026)
Студенти та викладачі: Бережанський коледж (січень – травень 2026)