Надрічнянська гімназія :
Тепер належить їм майбутнє України,
І їм долати сходинки життя!
Вони — надія наша, наша зміна,
Вони — це наше світле майбуття!
Свято останнього дзвоника – радісне й
сумне водночас. Для першокласників—
це щастя ще непізнаваного смаку
навчання та шкільної дружби, а для
випускників – прощання з дитинством.
Отож бажаємо вам, наші дорогі
випускники, щоб знайшли ви свою
дорогу в житті, реалізували свої знання і
вміння на користь нашого народу, рідної
України. Пам’ятайте, куди б не закинула
вас доля, гімназія завжди буде з вами,
радітиме вашим успіхам.
То ж хай щастить вам у новому житті,
нехай таланить у всьому.
Випускники – наша стійкість, наша впевненість у майбутньому! Пишаємося!
Уклін ЗСУ за захист наших дітей!





















Схожі публікації
Студенти та викладачі: Бережанський коледж (січень – травень 2026)
День піжами у Надрічнянській гімназії
Подорож у тропіки