НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

“ФУТЗАЛЬНІ ПІДСУМКИ – 2023”

05 листопада 2023 року футзальна спільнота Бережанщини зібралась у чудовій та просторій аудиторії 17Л Відокремленого структурного підрозділу «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» на церемонію нагородження “ФУТЗАЛЬНІ ПІДСУМКИ – 2023”. 

Гімн України…
Хвилина мовчання за загиблими Героями війни…

Ведучий заходу Микола Павлович ПРОЦІВ цікаво і жваво розповідав про різні моменти і тонко підводив до відеоспогадів, які демонстрували на великому екрані. (19 ексклюзивних роликів в повному обсязі вже доступні на YouTube-каналі та на нашому сайті – частина 1   частина 2   частина 3).

… В неділю, 20 лютого 2022 року, завершились останні поєдинки Бережанської регіональної футзальної ліги, а вже за кілька днів розпочалось повномасштабне вторгнення на Українську землю клятого ворога.
Команда «Лісники-Мегаком» переконливо перемогла на турнірі, але повноцінного нагородження так і не відбулося – організатори просто підкинули медалі і кубок.
Чемпіонський склад ТІЄЇ славної команди:
АНДРУСИШИН Віктор
БЕРДАЛЬ Віталій
БІЛИК Олег
ДУБЛЯНИЦЯ Ростислав
ЛЕГЕТА Михайло
ЛУГОВИЙ Анатолій
ЛУЦІВ Дмитро
МАКАРОВ Олег
ОЛІЙНИК Юрій
СИПЕНЬ Сергій
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр
Офіційний представник: ЗАХАРКІВ Андрій Миколайович.

… Історична справедливість має бути встановлена! Правда завжди має перемогти!
4 січня 2021 року Бережанська районна федерація футболу проводила офіційні підсумки футбольного і футзального року. А 26 лютого 2021 року Контрольно-дисциплінарний комітет Асоціації Футболу Тернопільщини задовольнив протест команди «Надрічне» і зобов’язав громадську організацію «Бережанська районна федерація футболу» внести зміни до турнірної таблиці IV Відкритого Чемпіонату Бережанського району з футзалу сезону 2020/2021 років.
ОФІЦІЙНО: «Надрічне» – істинний срібний призер:
Віталій ВАНЦА
Віталій ДИДИК
Назарій КАДУБЕЦЬ
Тарас КОСТІВ
Василь КУШ
Віталій КУШЛИК
Володимир ЛАВРІВ
Михайло ЛЕГЕТА
Ігор ЛЕСЬКІВ
Олег ЛУПИНІС
Віктор ПОДОЛЯК
Іван САВЧУК
Михайло САВЧУК
Андрій СТЕФАНИШИН
Василь ШВЕДЕЦЬКИЙ
Офіційний представник: Володимир Васильович БАРАН.

…І нарешті – основна страва: «Відкритий Чемпіонат Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років. Церемонія нагородження».
Організаторами змагань виступили три громадські організації: «Надрічне – наше рідне село», «Навігатор – 2.0», «Футбольний клуб «Лісники», а до нагородження долучилась й Асоціація футболу Тернопільщини.

…Розуміємо, що ця церемонія трішки запізніла. Організатори хотіли не банальних шаблонних, а справді унікальних нагород, але війна не оминула й виробників – затримки контейнерів, складнощі з отриманням імпортних складників. Багато з безпосередніх учасників зараз вимушено не в цьому прекрасному залі. Проте запевняємо, що грамоти, медалі будуть передані тим, хто їх заслужив!

…Апріорі варті поваги та шани – наші герої футзалісти, що зі зброєю в руках боронять суверенітет та територіальну цілісність України.
Дехто з них ще тішив своєю майстерністю на ігровому паркеті, а окремі змушені були з поля бою слідкувати за успіхами своїх команд.
Імена ГЕРОЇВ:
ГЕВКО Іван
ГЛОВА Михайло
ГЛОВА Юрій
ЗВЕРХОВСЬКИЙ Тарас
ЛУПИНІС Олег
МАРАКІН Святослав
ОЛІЙНИК Андрій
ОЛІЙНИК Роман
ОЛІЙНИК Юрій
ПЕЛЯК Ігор
СЕМЕГЕН Олег
СОКОЛОВСЬКИЙ Назар

…Дев’ять команд-учасниць:

«Золота Липа» (Жуків). Їхні два матчі проти «Вільховця» були максимально гольовими.

Наймолодша, але дуже самобутня команда «Торнадо» (Бережани). Перетворити 5:2 з «Лапшином» за десять фінальних хвилин в 5:6 – це болючий урок на шляху становлення.
Владислав ГЕРАСИМІВ водночас став наймолодшим гравцем та автором голу Відкритого Чемпіонату Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років.

В окремих матчах їх було лише п’ятеро людей в заявці – то ж не потрібно було відзначати стартову п’ятірку в рапорті. Лише п’ять попереджень за шістнадцять матчів і перемоги над срібним і бронзовим призерами.
Переможець номінації Fair Play – команда «Вільховець».

Денис ПЕЛЕХ міг і епічно не влучати у порожні ворота, але він наполегливо йшов до мети стати найкращим бомбардиром турніру. 26 голів і титул його!

В заявці на турнір «Лапшина» побувало найбільше виконавців: чи то 22 чи то 23 футзалісти – ми не обмовились – такою була дійсність.
Досвіду точно не бракувало цій команді. Адже Андрій ЯНЮК в 42 роки і 103 дні виходив на паркет, а Олександр ЗАВІТИК в 40 років і 53 дні забивав м’яч у ворота суперників.

Приємно, що п’ятий футзальний сезон розширив географію команд учасниць. “Конюхи” долучились до битви на паркеті.

Капітан «Конюх»  досі не може збагнути, яким божественним чином завершився штрафний удар. Андрій ВОЗЬНИЙ п’яткою сотворив справжній шедевр – безсумніву найкращий гол турніру.

Не можна оминути увагою й органи футзального правосуддя.
Емоції та іноді й штовханину рішуче гасили свистками та картками рефері турніру. Правда іноді вони не розуміли, як м’яч опинявся у воротах!
Але й бувало, що без глибокого занурення в Регламент не обходилось. Контрольно-дисциплінарний комітет засідав тричі.

В особливій формі на паркет виходили четвірка арбітрів:
БУНЯК Василь Васильович
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Степан Володимирович
КОЛОДНІЦЬКИЙ Роман Миколайович
СЕМЕГЕН Святослав Михайлович 
Поза полем вершителями правосуддя були члени КДК змагань:
ЧОРНИЙ Ігор Степанович
ЗАХАРКІВ Андрій Миколайович
ПРОЦІВ Микола Павлович

Козівську громаду вдруге представляв ЛФК. До речі, знаєте як розшифровується ця абревіатура: «Любительський футбольний клуб».

Кажуть «Воротар – половина команди», але у футзалі ця порція ще більша: мало гравців та ігрового поля, багато ударів та відскоків… Капітан “Юності”, 99 номер з написом «ТАРА» на светрі – Тарас ДЗЮБ найкращий воротар турніру!

Символічна п’ятірка Відкритого Чемпіонату Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років:
Тарас ДЗЮБ («Юність»)
Олег ІВАНЧИШИН («Божиків-Хатки»)
Андрій ЛАСИЙ («Божиків-Хатки»)
Денис ПЕЛЕХ («Лапшин»)
Назарій КАДУБЕЦЬ («Надрічне)

Найкращий гравець турніру? Так він із символічної п’ятірки. Лідер і капітан команди «Божиків-Хатки» Олег ІВАНЧИШИН!!!

В умовах воєнного стану вболівальникам не просто бути присутніми поруч з улюбленою командою. Але Ігор БЕЙ – колись грав в футбол за «Божиків», а тепер завжди з балкона спостерігає за футзальними перепиттями. Його відзначили грамотою як найактивнішого вболівальника турніру.

Подякували й людям які зробили все, щоб ця церемонія нагородження була яскравою і пам’ятною:
Юний відеооператор, який робить перші але вправні монтажні склейки Богдан РУЧАКОВСЬКИЙ.
Голос і шарм церемонії – Микола Павлович ПРОЦІВ.
Господиня просторого залу  – директорка ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» Світлана Ігорівна ПИЛИПИШИН.
Теплих слів вартий і підприємець Андрій Ярославович ЯКИМІВ – саме він забезпечив якісний повнокольоровий друк грамот та інших матеріалів впродовж турніру. А компанія «ARTPRIZ» виготовила ці справді унікальні металеві нагороди.

Організатори Відкритого Чемпіонату Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років принесли нові віяння. Володимир Васильович БАРАН, Степан Володимирович ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ, Андрій Миколайович ЗАХАРКІВ – це тріо сміливий задум реалізувало в незабутній турнір.
Василь Миколайович ЗАТОРСЬКИЙ та Асоціація футболу Тернопільщини не лише помітила їх зусилля, але й фінансово підтримала на фінальному етапі – церемонії нагородження. (А 5 листопада команди-призери турніру з рук Василя Миколайовича ще й додатково отримали жовті м’ячі з лого Української асоціації футболу).

П’ятий футзальний сезон на Бережанщині і лише одна команда завжди в строю. У фіолетової гвардії «Надрічного» бронзовий комплект нагород. І вони єдині, що на рівних зіграли з чемпіонами:
БУНЯК Михайло
ВАНЦА Віталій
ГЕВКО Іван
ДИДИК Віталій
КАДУБЕЦЬ Назарій
КОСТІВ Тарас
ЛЕСЬКІВ Ігор
ЛУГОВИЙ Анатолій
ЛУПИНІС Олег
ЛУЦІВ Дмитро
МАКАР Віталій
МИХАЙЛЕВИЧ Андрій
ПОДОЛЯК Віктор
САВЧУК Іван
САВЧУК Михайло
СОКОЛОВСЬКИЙ Назар
ШВЕДЕЦЬКИЙ Василь
Офіційний представник: БАРАН Володимир Васильович

«Юність» – це не лише чарівний вік, але й команда з Бережан. Хлопці не просто зібрались гуртом, але й срібні нагороди вибороли.
Справді крута десятка:
БУЛКА Максим
ГОЛОДИШИН Дмитро
ДЗЮБ Тарас
ДУБЛЯНИЦЯ Ростислав
ЗДИРКО Вадим
ЛЕСІВ Андрій
ОЛІЙНИК Юрій
СЕМЕНІВ Іван
СТАТКЕВИЧ Станіслав
ХОМЕЦЬКИЙ Олександр

Чемпіони! Чемпіони!! Команда з двоїстою назвою «Божиків-Хатки»!
Переможна заявка:
БАРТКІВ Богдан
ВАЛЬКО Ярослав
ГАВРИЛИШИН Михайло
ГЛОВА Михайло
ЗЕЛІНСЬКИЙ Ярослав
ЗЕРУК Тарас
ІВАНЧИШИН Олег
КИДОНЬ Тарас
КОРЕНДОВИЧ Ростислав
ЛАСИЙ Андрій
ЛЕГЕТА Михайло
МОРОЗ Тарас
ТРИГУБА Іван
ТРИГУБА Ігор
ШКВАРЛО Тарас
ЩУР Ігор
ЯСІНСЬКИЙ Назар
Офіційний представник: ЛЕГКИЙ Василь Іллярович

До речі, Михайло ЛЕГЕТА на цій церемонії зібрав унікальну медальну колекцію – срібло (2020/2021) та два золота (2021/2022, 2022/2023) – у складі трьох різних команд.

Віримо, що Збройні Сили України здолають поганих орків, що псують наші землі!
І в грудні 2023 року стартує вже шостий за ліком футзальний чемпіонат, а може ще і впровадимо й кубок. Хто стане організатором – автори турніру, підсумки якого ми підвели щойно, чи може місцева влада – дізнаємось дуже скоро!
ДЯ-КУ-Є-МО!!! І разом до нових звершень!
СЛАВА УКРАЇНІ!

 ОРГАНІЗАТОРИ

Відеоверсію церемонії нагородження “ФУТЗАЛЬНІ ПІДСУМКИ – 2023” опублікуємо згодом. 

***

ЦІКАВО: На церемонію нагородження “ФУТЗАЛЬНІ ПІДСУМКИ – 2023” організатори виготовили сто десять спеціальних грамот та подяк!