НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

“Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”

Безпечний освітній простір Бережанської ТГ /07 листопада 2023 року/: 

🔺 У рамках експериментального Проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» проведено семінар-практикум з надання домедичної допомоги на базі Надрічнянської гімназії Бережанської міської ради (директор Оксана Баран) для старшокласників та працівників закладу освіти. 
🔺 Захід організовано спільно із Комунальним некомерційним підприємством «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» Тернопільської обласної ради, Лідою Козовською – фельдшером з медицини невідкладних станів та медицини катастроф.
Разом вчимося рятувати життя! 
💙💛 
ГО «Безпечний освітній простір»  

Надрічнянська гімназія /08 листопада 2023 року/: 

🚑 Перша домедична допомога 🚑 
Про безпеку життя з учнями ми говоримо щодня, про правила та поведінку в різних ситуаціях нагадуємо постійно. 
У Надрічнянській гімназії було проведене цікаве практичне заняття з домедичної допомоги.Учні та працівники гімназії із задоволенням приймали участь, задавали питання та тренувались надавати допомогу у поставленій ситуації. Спільно із фахівцями Михальчук Галиною Василівною та Козовською Лідією удосконалювали вміння з накладання турнікету. Вчилися надавати допомогу при зупинці дихання, серцевому нападі та кровотечах.
Учні відчули себе справжніми рятувальниками! 
Таке практичне заняття стане в нагоді, як вчителю так і учню. 
Перша домедична допомога – важливі уміння для кожної людини, а надто для тих, хто постійно знаходиться поруч з дітьми. 
Дякуємо Ліді Козовській – фельдшеру з медицини невідкладних станів та медицини катастроф Комунального некомерційного підприємства «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» Тернопільської обласної ради, Галині Михальчук, спеціалісту з безпеки Бережанської міської ради за проведені навчання! 

 https://www.facebook.com/ 

 https://www.facebook.com/nadrichneschool/