НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

День працівників освіти (2023)

Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради: 

Щороку восени до нас приходить свято – День працівників освіти, яке, починаючи з 1994 року, святкується у першу неділю жовтня. Це свято стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, чиїм покликанням є самовідданість на освітянській ниві.
З цієї нагоди, 02 жовтня 2023 року, у Бережанській міській територіальній громаді відбулися урочистості, в яких прийняли участь міський голова Ростислав Бортник, заступник міського голови Степан Кухарук, в.о. начальника Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Уляна Юськів, голова Об’єднаної територіальної профспілкової організації Бережанщини Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Соляр, працівники та керівники освітніх закладів та установ.
В рамках заходу Грамотами Бережанської міської ради відзначено за сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомі успіхи у професійні діяльності працівників, а також Подяками Бережанської міської ради за створення умов для реалізації творчих і індивідуальних потреб дітей і молоді, організацію освітнього процесу та з нагоди професійного свята – колективи закладів освіти та освітніх установ.
За сприяння профспілкової організації на завершення заходу всі присутні мали змогу відвідати екскурсію від працівників Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережани замком Синявських та надзвичайно атмосферну виставку «Український космос», на якій представив свої «галактичні» твори знаний далеко за межами нашої країни художник Олег Шупляк.
Дякуємо вам, шановні освітяни, за вашу важливу працю.
Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість навчати і вчитися!

На фото: БАРАН Оксана Степанівна та ОБЕРСЬКА Марія Іванівна (Надрічнянська гімназія) 

 https://www.facebook.com/