НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Instagram-локації Надрічного

Кілька найпоширеніших Instagram-локацій нашого Надрічного (яке іноді переплетено з однойменним населеним пунктом на Теребовлянщині):

https://www.instagram.com/explore/locations/915619831/nadrechnoye-ternopilska-oblast-ukraine/  

https://www.instagram.com/explore/locations/346462992670332/

https://www.instagram.com/explore/locations/1178915248935803/  

Локацією-магнітом села для Instagram-користувачів є костел. Мабуть, тому що він розміщений при дорозі обласного значення.

Другою перлиною для любителів фотографування є дерев’яна Церква святого Миколая.

Зумисне оминемо людей, бо вони постійно рухаються і змінюють свої домівки, місця роботи чи відпочинку, а наведемо  підбірку світлин краси природи Надрічного.

Ці та значно більше фото Ви знайдете за Instagram-локаціями опублікованими вище, а заодно дізнаєтесь хто і коли їх виклав в Мережу. Водночас на сайті nadrichne.com тематичні Instagram-публікації про духовні пам’ятки доступні в рубриках “Церква” та “Костел”.

Проект “НАДРІЧНЕ – наше рідне село” теж є в Instagram – instagram.com/nadrichne/. Підпишіться, щоб стежити!

***

В давні часи при відвідуванні знакових місць робили зарубки чи написи (“Тут був…”), згодом було модно купляти на пам’ять поштові листівки із зображенням краю та писати щось на згадку на єдиній фотосвітлині, а тепер все куди банальніше – вказування геолокації та хештегу в постах соціальних мережах. 

O tempora, o mores! 

З усіх соціальних мереж виключно побудованим на зображеннях (читайте: фото)  апріорі найпопулярнішим є Instagram. 

Локації там не в офіційній формі – як скажімо поштові індекси, тому трапляється, що один і той же об’єкт може бути позначений по-різному, і проблема не лише в кирилиці чи латинці. Буває, що ті ж назви випадково чи свідомо множать…