Рідне місто /18 квітня 2023 року/:
Дякуємо Олегу Лапуньці – волонтеру, медику, військовому провізору за дуже хороший тренінг «Основи тактичної медицини для цивільного населення», проведений сьогодні в громадському просторі «Рідне місто». Також дякуємо усім відвідувачам сьогоднішнього тренінгу (33 особи), серед яких волонтери, студенти й викладачі Бережанського фахового коледжу ВП НУБіП, учасники юнацького корпусу поліції «Бережанські шерифи»







Схожі публікації
Свято Пресвятої Євхаристії (2026)
Останній дзвоник (2026)
Студенти та викладачі: Бережанський коледж (січень – травень 2026)