НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

НАДРІЧНЕ >> Футбол >> Футзал >> Лідери, штовханина, капітан-переможець

Лідери, штовханина, капітан-переможець

Відкритий Чемпіонат Бережанщини з футзалу сезону 2022/2023 років.
Другий ігровий день. 15 січня. 

Показник

День 2

Турнір
Зіграні матчі 8 16
Великі перемоги 5 8
Сухі перемоги 1 1
Нічиєї 0 1
Голи 55 109
Голи (1 тайм) 26 51
Голи (2 тайм) 29 58
Середня результативність 6,875 6,812
Дублі 9 17
Хет-трики 3 4
Покери 1 2
6-метрові 2 2
Автоголи 0 0
Найрезультативніший матч 9:1 3:7, 9:1
Варіанти рахунки 8 14
Попередження 7 12
Вилучення 0 0

– В матчі “Надрічне” – “Лапшин” в окремі відрізки в складі номінальних господарів на паркеті одночасно перебували 66, 77, 88 та 99 номери. 
– В матчі “Конюхи” – “Надрічне” було продемонстровано арбітрами одразу п’ять жовтих карток, або 41,6 відсотка від всіх попереджень з початку турніру. 
– Капітан ЛФК Роман КОЛОДНІЦЬКИЙ вже другий ігровий день приносить перемоги своїй команді забиваючи вирішальний м’яч на останній (34) хвилині матчу: 3:2 з “Вільховцем” і 3:2 з “Конюхами”. 

***
Відеоконтент другого ігрового дня опублікуємо невдовзі.
***

Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ 

ФУТЗАЛ: визначаються лідери 
15 січня 2023 року відбулись матчі ІІІ та ІV турів чемпіонату з футзалу Бережанщини 2022/2023
Матч 9: 10.00 «Надрічне» Надрічне – «Лапшин» 6:3 (перший тайм 4:2)
АрбітриСтепан ЖеребецькийВасиль Буняк
«Надрічне»: 12. Костів Тарас, 3. Леськів Ігор, 5. Подоляк Віктор, 77. Кадубець Назарій, 99. Савчук Михайло (к) – перша п’ятірка; 36. Савчук Іван, 10. Дидик Віталій, 88. Луців Дмитро, 7. Макар Віталій, 66. Буняк Михайло.
«Лапшин»: 1. Луговий Анатолій, 7. Пелех Денис, 18. Сорока Олександр, 13. Завітик Олександр, 8. Матвіїв Андрій (к) – перша п’ятірка; 15. Захарків Микола, 5. Матвіїшин Юрій, 6. Репецький Віталій, б.н. Янюк Андрій.
М’ячі забивали:Савчук Михайло (11, 21, 29 хв.),Леськів Ігор (12, 17 хв.),Буняк Михайло (12 хв.) – Сорока Олександр (7 хв.), Пелех Денис (14 хв.), Матвіїшин Юрій (25 хв.)
Попередження:Кадубець Назарій (33 хв.)
Вилучення: не було
Матч 10: 10.45 «Вільховець» – «Золота Липа» (Жуків) 1:6 (перший тайм 1:3)
АрбітриСтепан ЖеребецькийВасиль Буняк
«Вільховець»: 1. Ухман Віталій, 23. Цюпера Андрій (к), 13. Мединський Ігор, 15. Чепіль Денис, 99. Харишин Ігор – перша п’ятірка; 11. Гоцул Назар, 19. Ухман Ігор, 25. Голембйовський Володимир.
«Золота Липа»: 71. Королишин Юрій (к), 27. Матвіїв Олег, 2. Недільський Володимир, 24. Недільський Олег, 8. Сивун Владислав – перша п’ятірка; 20. Ковальчук Василь, 01. Миколишин Олег, 18. Попіль Роман, 23. Віятик Артур.
М’ячі забивали:Мединський Ігор (5 хв.) – Матвіїв Олег (3 хв.), Недільський Олег (10, 22 (6-метровий), 22 хв.), Недільський Володимир (17 хв.), Попіль Роман (31 хв.).
Попередження: не було
Вилучення: не було
Матч 11: 11.30 «Торнадо» Бережани – «Божиків-Хатки» Божиків 3:4 (перший тайм 1:2)
АрбітриВасиль Буняк,Степан Жеребецький
«Торнадо»: 18. Щербань Владислав, 6. Лемик Юрій, 15. Колодійчук Денис, 13. Бортник Назар (к), 11. Величко Олександр – перша п’ятірка; 8. Герасимів Владислав, 10. Барановський Сергій, 14. Дмитрів Олег, 4. Квасниця Михайло.
«Божиків-Хатки»: 1. Глова Михайло, 4. Іванчишин Олег (к), 13. Зелінський Ярослав, 8. Тригуба Ігор, 7. Ясінський Назар – перша п’ятірка; 18. Тригуба Іван, 9. Бартків Богдан, 10. Мороз Тарас.
М’ячі забивали: Бортник Назар (15 хв., 33 хв. – 6-метровий), Квасниця Михайло (18 хв.)  – Іванчишин Олег (5, 9, 29, 32 хв.)
Попередження: Іванчишин Олег (33 хв.)
Вилучення: не було
Матч 12: 12.15 «Конюхи» – «Надрічне» Надрічне 1:5 (перший тайм 1:0)
АрбітриВасиль Буняк,Степан Жеребецький
«Конюхи»: 1. Михайлишин Михайло, 2. Городецький Василь, 10. Туліглович Федір (к) , 9. Ухман Тарас, 4. Білоскурський Андрій – перша п’ятірка; 13. Рак Назар, 8. Зозуля Володимир, 5. Гуменний Андрій, 6. Сеник Богдан, 12. Цідило Олег, 99. Когут Дмитро, 15. Возьний Андрій.
«Надрічне»9. Савчук Іван, 3. Леськів Ігор, 5. Подоляк Віктор, 77. Кадубець Назарій, 99. Савчук Михайло (к) – перша п’ятірка; 12. Костів Тарас, 10. Дидик Віталій, 88. Луців Дмитро, 7. Макар Віталій, 66. Буняк Михайло.
М’ячі забивалиГородецький Василь (17 хв.) – Леськів Ігор (19 хв.), Кадубець Назарій (19, 23 хв.), Савчук Михайло (21, 32 хв.)
Попередження:Ухман Тарас (27 хв.), Городецький Василь (30 хв.) – Савчук Іван (27 хв.), Кадубець Назарій (27 хв.), Савчук Михайло (27 хв.)
Вилучення: не було
Матч 13: 13.00 «Золота Липа» (Жуків) – ЛФК (Козівська ОТГ) 0:5 (перший тайм 0:4)
АрбітриСтепан ЖеребецькийВасиль Буняк
«Золота Липа»: 71. Королишин Юрій (к), 27. Матвіїв Олег, 2. Недільський Володимир, 24. Недільський Олег, 8. Сивун Владислав – перша п’ятірка; 20. Ковальчук Василь, 01. Миколишин Олег, 18. Попіль Роман, 23. Віятик Артур.
ЛФК: 12. Скірак Микола, 7. Колодніцький Роман (к), 20. Максимів Володимир, 22. Коропатницький Богдан, 9. Запотічний Володимир – перша п’ятірка; 8. Запотічний Петро, 11. Пеляк Павло, 24. Смачило Павло, 13. Варневич Михайло, 1. Гетьман Василь, 14. Думас Олександр, 44. Максимів Олег.
М’ячі забивали: – Запотічний Володимир (1,3 хв.), Смачило Павло (12 хв.), Максимів Володимир (15 хв.), Думас Олександр (23 хв.)
Попередження: не було
Вилучення: не було
Матч 14: 13.45 «Божиків-Хатки» Божиків – «Вільховець» 4:2 (перший тайм 1:0)
АрбітриСтепан ЖеребецькийВасиль Буняк
«Божиків-Хатки»: 1. Глова Михайло, 4. Іванчишин Олег (к), 13. Зелінський Ярослав, 8. Тригуба Ігор, 7. Ясінський Назар – перша п’ятірка; 18. Тригуба Іван, 9. Бартків Богдан, 10. Мороз Тарас.
«Вільховець»: 1. Ухман Віталій, 23. Цюпера Андрій (к), 13. Мединський Ігор, 15. Чепіль Денис, 99. Харишин Ігор – перша п’ятірка; 11. Гоцул Назар, 19. Ухман Ігор, 25. Голембйовський Володимир.
М’ячі забивалиІванчишин Олег (2, 26 хв.), Ясінський Назар (22 хв.), Мороз Тарас (34 хв.) – Харишин Ігор (18, 30 хв.)
Попередження: не було
Вилучення: не було
Матч 15: 14.30 «Юність» Бережани – «Торнадо» Бережани 9:1 (перший тайм 4:1)
АрбітриВасиль Буняк,Степан Жеребецький
«Юність»: 99. Дзюб Тарас (к), 10. Хомецький Олександр, 8. Булка Максим, 9. Лесів Андрій, 5. Голодишин Дмитро – перша п’ятірка; 11. Олійник Юрій, 7. Семенів Іван, 22. Статкевич Станіслав, 4. Здирко Вадим.
«Торнадо»: 18. Щербань Владислав, 6. Лемик Юрій, 15. Колодійчук Денис, 13. Бортник Назар (к), 11. Величко Олександр – перша п’ятірка; 8. Герасимів Владислав, 10. Барановський Сергій, 14. Дмитрів Олег, 4. Квасниця Михайло.
М’ячі забивалиБулка Максим (2 хв.), Хомецький Олександр (4 хв.), Здирко Вадим (11, 13 хв.), Олійник Юрій (19, 20, 33 хв.), Статкевич Станіслав (29 хв.), Голодишин Дмитро (32 хв.) – Бортник Назар (12 хв.)
Попередження: не було
Вилучення: не було
Матч 16: 15.15 ЛФК (Козівська ОТГ) – «Конюхи» 3:2 (перший тайм 1:1)
АрбітриВасиль Буняк,Степан Жеребецький
ЛФК: 12. Скірак Микола, 7. Колодніцький Роман (к), 20. Максимів Володимир, 22. Коропатницький Богдан, 9. Запотічний Володимир – перша п’ятірка; 8. Запотічний Петро, 11. Пеляк Павло, 24. Смачило Павло, 13. Варневич Михайло, 1. Гетьман Василь, 14. Думас Олександр, 44. Максимів Олег.
«Конюхи»: 1. Михайлишин Михайло, 2. Городецький Василь, 10. Туліглович Федір (к) , 9. Ухман Тарас, 4. Білоскурський Андрій – перша п’ятірка; 13. Рак Назар, 8. Зозуля Володимир, 5. Гуменний Андрій, 6. Сеник Богдан, 12. Цідило Олег, 99. Когут Дмитро, 15. Возьний Андрій.
М’ячі забивалиМаксимів Володимир (3 хв.), Колодніцький Роман (20, 34 хв.) – Ухман Тарас (2, 18 хв.)
Попередження: не було
Вилучення: не було