НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Презентація книги Василя Савчука «Пізні чорнобривці»

20 листопада 2022 у світлій виставковій залі обласного комунального музею Богдана Лепкого в м.Бережани відбулась презентація книги віршів Василя Савчука «Пізні чорнобривці». Збірка побачила світ ще у грудні 2021 року, однак певні обставини завадили знайомству читачів із книгою одразу після видання. Згодом, руйнівний вихор війни охопив нашу країну. Ми живемо так вже майже рік, сповнені страждань, болю, неспокою, переживань… Хтось сказав, що у темні часи добре видно світлих людей. Саме вони, дізнавшись про вихід у світ збірки мого Батька, зробили все можливе, а Господь допоміг їм здійснити ще й все неможливе (на щастя, не було сирен та вимкнень світла), щоб презентація книги, все-таки, відбулась у напрочуд затишній атмосфері. Звичайно, попри тягар, котрий у кожного на душі, відчути тепло дружнього спілкування – чи не найбільший із скарбів, котрі ми навчились цінувати по-справжньому. Іншими такими скарбами, чи радше, стовпами на яких тримається світ, є людяність і взаємна підтримка, взаємна повага, краса і сила рідної мови, глибока душевна справжність — то ж, власне, тому, сьогоднішня зустріч була дорогоцінною, пам’ятною, особливою.
Щиро вдячні кожному, причетному до сьогоднішнього заходу. Поклін організаторам та учасникам презентації, усім, хто був присутнім у залі, а також тим, хто хотів, але не зміг прийти. Щиро бажаємо усім нових творчих зустрічей під мирним небом України!
P.S. Книгу можна придбати в музеї Богдана Лепкого. Виручені кошти будуть передані на підтримку ЗСУ. Вартість примірника 100 грн.

 

 https://www.facebook.com/zickton/