НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Захисник України Павло Бич

Захисник України Павло Бич
Захисник України Павло БичЗахисник України Павло БичЗахисник України Павло Бич “Я пішов захищати країну як цього вчили мене дід і батько, і як я буду вчити своїх двох синів. Бути вірним та відданим своїй державі, боротися за неї до самої перемоги!”
Захисник України Павло Бич Таким принципом у своєму житті керується депутат Тернопільської районної ради із фракції ЄС Павло Бич.
Захисник України Павло БичЗахисник України Павло Бич Боронити свою країну від російської імперії зла для нього не вперше. Адже ще починаючи з Революції Гідності, він як лідер серед студентської молоді, стояв на позиціях європейського напряму розвитку України, її незалежності та основних ідеологічних цінностей.
Після Революції Павло продовжував свою боротьбу як депутат Тернопільської міської ради, а пізніше як депутат Тернопільської районної ради у складі нашої команди Європейська Солідарність, і також як волонтер та громадський діяч.
Захисник України Павло БичА коли ворог здійснив повномасштабний наступ на нашу країну 24 лютого, він не вагаючись прийняв рішення стати військовослужбовцем. Сьогодні Павло боронить кордони нашої держави у складі 44-ої артилерійської бригади.
“Україна міцна саме завдяки людям, які за неї борються на різних фронтах. Сьогодні я пишаюся, що маю честь служити поруч з такими. І не сумніваюся у тому, що ворога буде знищено, а ми вже скоро святкуватимемо нашу перемогу! Захисник України Павло БичЗахисник України Павло БичЗахисник України Павло Бич“, – наголошує Павло Бич.