Юля САВЧУК /31 березня о 15:35/:
Написала це після чергової нічної тривоги кілька днів тому.
Ніяк у голові не вкладається, що після стількох жахіть, які принесли на нашу землю рашисти, небо над Україною не закривають. А численні “важливі особи” Європи та світу – ходять на роботу, а конкретних дій, необхідних для нашої держави, не роблять…
Ти ідеш……..
НАШЕ РІДНЕ СЕЛО
Схожі публікації
Випускний вальс. 4 клас (2026)
Етнокод Бережанської громади у вишиванці
Тиждень безпеки дорожнього руху (2026)