НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Ігор Яцишин: Науково-дослідницька робота

Ігор ЯЦИШИН – учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Бережанській філії.
*** 
Бережанщина здавна славиться своїми науковцями, багато з яких стали відомими на весь світ.  Більшість з них розпочинали свою діяльність ще зі шкільної лави, беручи активну участь в наукових гуртках, товариствах і спільнотах. Ось уже 20 років юні науковці Бережанщини активно працюють в наукових секціях Малої академії наук України. 
У 2021 році наш коледж підписав договір про співпрацю з Тернопільським обласним комунальним територіальним відділенням Малої Академії Наук Украіни. 
11 січня 2022 року на базі ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» відбувся 1 етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Бережанській філії. У конкурсі взяли участь 17 конкурсантів, які представили власні наукові розробки у 10 секціях. Серед них були учні навчальних закладів Бережанської ОТГ та студенти коледжу. 
Перший етап конкурсу не передбачає визначення кращого чи гіршого проєкту, а ставить за мету оцінити якість робіт, їх представлення та вказати на недоліки. Тобто, підготувати учасників до ІІ етапу конкурсу, який буде проводитись вже на обласному рівні. 
Кожна з робіт була дуже цікавою, цінною як з наукової, так і практичної точки зору. Конкурсанти отримали корисні поради від членів журі, відповіли на усі запитання від своїх колег. 
Члени журі подякували юним науковцям та побажали успіхів в наступних етапах конкурсу.