НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

20 руїн Тернопільщини

В унікальну підбірку “20 руїн Тернопільщини” від проекту “Україна Інкогніта” потрапили два об’єкти з Бережанщини: Замок (Бережани) та Костел (Надрічне). 
Щоправда фото Костелу трохи давнє, ще до реконструкції даху зробленій 2020 році

 

***
20 руїн Тернопільщини 
Напевне усі погодяться, що за історико-культурною спадщиною, Тернопільська область одна із найцікавіших в Україні. На жаль, дуже багато із пам’яток Тернопільщини нині в руїні. Ми вибрали 20 рендомних – вибирати за конкретним критерієм майже не можливо – дуже їх багато. Майже усі замки в руїні, а замків тут  найбільше в Україні, і дуже багато костьолів у руїні… Ми хочемо, щоб про них знали, адже не знаючи, ніхто не допоможе нічим. Тому просимо про поширення наших постів. 
Новий 2022 рік повинен стати знаковим для нашого проекту Україна Інкогніта, адже ми задумали огого… В планах сприяння та стимулювання порятунку пам’яток архітектури, прокладання нових маршрутів, видавництво карт і путівників. Серед них і великий путівник по Тернопільщині. Плануємо податись із ним на спільнокошт – хочемо зібрати кошти на друк за рахунок благодійних внесків. Яка ваша думка? Як це зробити краще? Можливо хтось має подібний досвід?