НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

Гроза і злива голів

Фк Реал Бережани /04 липня 2016 року/: 

“Гроза і злива голів”

У VII турі наша команда гостювала у хлопців з Надрічного. Вже перед стартовим свистком стало зрозуміло, що дощу 💦 не оминути (чорні хмари накрили стадіон зверху). Команди розпочали матч без розвідки, раз по раз відповідаючи одна одній атакою на атаку. “Надрічне” старалось більше грузити м’яч верхом, “Реал-Жуків” – створювати швидкі контрвипади. А потім почалась злива… і не тільки з неба, а й злива голів, на жаль у наші ворота. І не можна сказати, що голи, які залітали у сітку воріт, були якимось надзвичайними чи майстерно розіграними. Просто це був явно не день нашого воротаря, який пропускав і по центру, і поміж ноги, і парашута зі штрафного…Після перших двох голів наша команда мала дійсно кілька класних нагод відновити статус-кво. Спершу Семків Назар не використав свій вихід на ворота зліва (воротар виручив), потім Матвіїв Роман, виходячи двічі на одного захисника зарядив мимо; також був змарнований штрафний удар із небезпечної відстані. Тим часом у наші ворота далі залітали “дебільні” голи… 7-0.
Перший тайм закінчився, закінчилась гроза, блискавка ⚡покинула Надрічне. У перериві хлопці домовились попробувати нарешті зіграти спокійно у футбол. І 2 тайм був повністю протилежним. Команда почала частіше грати в пас, створювати ше більше нагод для взяття воріт суперника. Спочатку відзначився Семків Н. із розіграшу вільного удару біля воріт Надрічного. Потім було кілька небезпечних ударів із-за штрафної, але воротар господарів здорово з ними справлявся. Дальше знову гол у наші ворота після дальнього удару ( Яцків Назар відбиває вбік перед собою, сам ж “ниряє” у калюжу, яка зробилась від сильних опадів; добивання – гол). “Реал-Жуків” забиває ще один гол – це Козак Олег підкараулив воротаря “Надрічного” і заводить м’яч в пусті ворота.
Третій гол виник після гострої атаки з правого флангу і різкого переводу в центр , удар від Кукурудзи Юри – гол. Ще раз просто зобов’язані ми були відзначитись під завісу, коли два наші гравці вивалились віч-на-віч на воротаря, але Бридун Володимир помилково віддав ліворуч на Семківа Назара, який хоч і забив гол та був у положенні.
Остаточний рахунок 8-3. Команди показали різний футбол у матчі і хотілося б, щоб колективна гра🙏, яка була у 2 таймі продовжувалась і надалі.

https://vk.com/real_berezhany