НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

“ЮТА-2013”. Людмила Болюх

9 червня 2013 року в Бережанах знову заспівали юні й талановиті. Діти та молодь віком від 6 до 17 років змагались на Фестивалі-конкурсі юних солістів-вокалістів «ЮТА-2013». Метою цього чудового свята є відкриття нових імен талановитих дітей та молоді, сприяння їм у розкритті творчих та виконавських здібностей.

Журі визначили переможців в трьох вікових категоріях, оцінюючи у виступах учасників вокальні дані, виконавський рівень, відповідність репертуару до вікової категорії, артистичність, сценічний костюм, рівень підготовки пісенного твору тощо.

У старшій віковій категорії гран-прі виборола Олеся Хлопась, перше місце дісталось Любі Качмарик, друге – Олесі Дяк, третє – Наталії Бойко.

У середній віковій категорії гран-прі отримала Мирослава Винничок, перше місце – Андрій Жуковський, друге – Аліна Кміта, третя – Наталія Лехняк.

Найцікавіше було спостерігати за наймолодшими дебютантами. Саме у цій категорії гран-прі «виспівала» Марічка Сапіщук, перше місце тепер у Яринки Білоус, друге – у неймовірно зворушливого Андрійка Мороза, а третє місце отримала Людмила Болюх.

Переможці отримали компакт-диски від співачки Надії Гураль, можливість оздоровитись у літніх таборах, яку надав завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бережанської РДА Володимир Вишнивецький. Солодкі подарунки всім учасникам подарував заст. голови БМГО «Рідне місто» Руслан Кулик, а грошові премії переможці отримали від голови БМГО «Рідне місто» Володимира Якиміва.

Чарівною ведучою вечора була Леся Метельська, а всі працівники районного Будинку народної творчості надавали дітям підтримку за лаштунками та відмінно організували цей захід. Цьогоріч у вокальних боях взяли участь 28 учасників. Сподіваємось, що наступного року буде ще більше бажаючих представити власні вокальні дані бережанцям. Бажаємо натхнення та багато співочих досягнень!

 Алла Соколовська

 http://info.berezhany.net/