НАДРІЧНЕ

НАШЕ РІДНЕ СЕЛО

“Біла тура”. На рівних з чемпіонами

Не те, що до останнього туру, а до останньої партії команда Надрічнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів сьогодні змагалась з представниками Бережанської гімназії імені Б.Лепкого за перемогу в загальному заліку на районному турнірі “Біла тура”.
Після 5 турів в команд Надрічного та гімназії було по 9 очок з 10 можливих. І для того щоб не вдаватись до тонкощів регламенту змагання при визначенні чемпіона кожній з команд потрібна була тільки перемога.
…Три з чотирьох поєдинків вирішального туру завершились, Надрічне вело 2:1, і для великої командної перемоги (2:0) одному з наших шахістів треба було, як мінімум, не програти. Але доволі весела і нелогічна партія завершилась поразкою… Як і в першому колі, Надрічне миром розійшлося (1:1) з гімназією.
Дві команди-лідери в підсумку набрали однакову кількість балів (по 10). Але після врахування першого з додаткових показників (загальна кількість очок набрана всіма членами команди) чемпіоном турніру стала команда Бережанської гімназії (20 проти 18,5 – ці 1,5 очка Надрічне недобрало в першому протистоянні з школою № 2).
Браво, Надрічне!

Шахи. Районний турнір “Біла тура”. 
26 березня. Їдальня гімназії 
Командна першість.  
1. Бережанська гімназія імені Б.Лепкого – 10 очок
2. Надрічнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 10 очок
3. Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – 4 очки
4. Бережанська обласна комунальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – 0 очок
Особиста першість /результати учнів Надрічнянської школи/:  
1 дошка – Руслан СВЯТИЙ – 2 місце
2 дошка – Андрій МАЛАНЧУК – 1 місце
3 дошка – Павло БОРСУК – 1 місце
4 дошка – Віта БАРАН – 2 місце